Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Показники якісного вікна, або, Як вибрати ПВХ вікно

22 Вересня 2016 року
Переглянуто: 471

Ринок сучасних пластикових конструкцій в Україні сьогодні дуже широкий, його заповнили виробники, як іноземні, так і вітчизняні, численні дилери і дистриб'ютори. І всі вони пропонують виготовлення і монтаж ПВХ продукції. Розібратися в цьому різноманітті виробів дуже складно, особливо пересічному споживачеві, який погано розбирається в тонкощах вікон і дверей, але обов'язково хоче отримати якісний результат.Але складно, не означає неможливо. І професійні фахівці нашої компанії постаралися вам допомогти в даному питанні, для чого максимально просто і доступно представили інформацію, яка допоможе кожному нашому клієнту визначитися з оптимальним вибором пластикового вікна або дверної конструкції.

1. Визначаємо виробника і продавця

Збираючись встановлювати у себе в квартирі, будинку пластикові системи, робити заміну старих вікон на ПВХ конструкції, перш за все, зберіть інформацію про виробників, брендах, фірмах-продавців.

Постарайтеся зібрати максимально точні і повні відомості про їх історії, продукції, якість обслуговування, гарантії, правильності ведення документації. Найчастіше, таку інформацію можна Отримати, як у знайомих і співробітників, так і на сайтах, форумах.

Найбільше значення мають відомості про професійні якості співробітників компанії, досвід роботи, технології і матеріали, що використовуються у виробництві, наявність сертифікатів і гарантій.

Наші фахівці рекомендують вам вибирати відомі компанії, що працюють багато років на ринку, з власним виробництвом, що представляють відомі бренди. У цьому випадку, ви гарантовано отримаєте сертифікати на всю продукцію, на комплектуючі елементи, аксесуари, на фурнітуру.

2. Призначення установки ПВХ вікон

Определившись с компанией, решите для себя, с какой целью вы собираетесь устанавливать ПВХ окна. От этого будет зависеть, какая конфигурация оконной системы будет для вас оптимальным решением.  В этих вопросах лучше всего проконсультироваться с экспертами, чтобы не ошибиться.

Для остекления загородных домов и квартир, нужны различные модели окон, для балконов или веранд – тоже. Существуют особенности для оконных систем, предназначенных для разных климатических условий, для различных по назначению помещений.

3. Вибираємо профіль

ПВХ профіль є одним з основних елементів всієї системи, і від правильності його вибору, залежить не тільки оптимальна атмосфера в вашому домі, а й довговічність експлуатації ПВХ конструкції. Якість профілю споживач перевірити не може, так як воно залежить від вихідної сировини, якості виробництва, технологій, що використовуються при виготовленні, кількості камер та ін. Вся інформація з цих питань має бути в сертифікатах, тому так важливо вибрати професійну компанію-виробника.

Профілі різних виробників, брендів і типів мають відмінності по дизайну, конфігурації, кількості камер та ін. Від кількості камер, наприклад, залежить ступінь теплозбереження вікна, від розмірів і форми - міцність, рівень звукоізоляції. Найбільш розхожими вважаються 3-камерні профілі, але для вікон з великими розмірами, або призначеними для скління приміщень в будинках, розташованих в холодних зонах, використовують 5, 6-камерні профільні системи.

4. Як вибрати склопакет

Склопакет складає 80% всієї площі віконної системи, і від його експлуатаційно-технічних характеристик буде залежати не тільки тепло і оптимальна атмосфера в квартирі, але і рівень шуму, інтер'єр, стиль.

Вибираючи склопакет, вам необхідно враховувати, знову-таки, призначення всієї віконної системи.

Так, 2-камерні склопакети зберігають тепло, приглушують сторонні звуки і шуми ззовні. У складі цих конструкцій 3 скла, між якими утворені 3 повітряні камери. Якщо ваші вікна виходять на північ, то для більшої теплоізоляції, вам підійдуть багатокамерні склопакети, але потрібно пам'ятати, що вони мають велику ширину, і можуть змінити ваш інтер'єр.

У тих випадках, коли утеплення приміщення не є вашим пріоритетом, то годиться і однокамерний склопакет.

Існують склопакети з різними додатковими опціями - сонцезахисні, енергозберігаючі, захисні, дизайнерські.

4.1 Спеціальні склопакети з різними стеклами

 • Для підвищення теплоізоляції в приміщеннях квартири, будинки, можна замовити склопакети зі спеціальними і-склом, з підвищеним ефектом енергозбереження. Крім цього, вони є відмінним захистом від шкідливих для здоров'я ІК-променів, що дає можливість зберігати в кімнатах оптимальну температуру - в них буде прохолодно в спеку, і тепло зимовими холодами. Його функція енергозбереження настільки висока, що склопакет з однією камерою підтримує в приміщеннях тепло.
 • Від яскравого сонця хорошим захистом будуть склопакети, в яких встановлені дзеркальні скла (з напиленням шару оксиду металу), або пофарбовані скла.
 • Для того щоб ваше вікно було вогнестійким, можна замовити склопакет, укомплектований стеклами зі спеціальною металевою сіткою - це навіть при пожежах не дає розлетітися склу на осколки.
 • Багатошаровий триплекс - скло, з нанесеною спеціальної ламінуванням, максимально безпечно, так як теж не розлітається на осколки при механічних пошкодженнях. Крім цього, триплекс відрізняється хорошою звукоізоляцією, і не пропускає УФ-промені.
 • Якщо вас цікавить незвичайний дизайн, то можна придбати склопакети з вітражними, кольоровими скельцями.

 

5. Фурнітура - яка вона?

При виборі ПВХ конструкцій потрібно велику увагу приділити фурнітурі, так як саме вона приймає на себе навантаження від ваги конструкції і механічного впливу. Від правильного функціонування фурнітури залежить не тільки зручність користування вікнами і дверима, але і їх довговічність, надійність. Фурнітура - це загальна назва багатьох елементів віконної конструкції, що відповідають за щільне прилягання стулок до рами, за замикання, переміщень стулок та ін.

До додаткових функцій фурнітури відносять багато елементів:

 • обмежувачі - повороту, що фіксують стулки в крайньому відкритому положенні, і відкидання стулок для безпечного провітрювання;
 • щілинний елемент, що дозволяє тільки на 1-3 мм відкрити вікно;
 • мікроліфт, для фіксації в потрібному положенні провисаючої стулки, що знімає навантаження з петель.

При виборі вікон, вас може зацікавити і така додаткова фурнітура, як захист від вандалізму і злому (великий вибір), спеціальний замок з захистом, званий, дитячим, що попереджає можливість дитині закрити / відкрити двері самостійно.

Фурнітура, це не елементи дизайну, це додаткові можливості, що забезпечують ваш комфорт при експлуатації пластикових вікон і дверей.

6. Що таке нестандартні конструкції?

У тих випадках, коли ви хочете засклити проріз нестандартної форми, конфігурації, розмірів, або знайти незвичайне інтер'єрне рішення, то до ваших послуг великий вибір нестандартних вікон, дверей ПВХ.

Можна замовити вікна з декоруванням - з ламінуванням, фарбуванням, з малюнками, з кольоровими профілями, вітражними, тонованими стеклами, з шпросами. Досить при замовленні вказати це менеджеру.

7. Висновки

Потрібно добре розуміти, що ви замовляєте вікна на довгі роки, тому до вибору треба поставитися дуже відповідально. І, як не дивно, вартість пластикових вікон, не є основним фактором, хоча, сьогодні існує багато економ варіантів, які не поступаються ні в чому за якістю, преміум-конструкціям. Основними факторами при виборі, повинні стати експлуатаційні характеристики, функціональність, якість виробництва і, звичайно ж, рівень сервісу в компанії, на якій ви зупинили свій вибір.

Як не помилитись у виборі ПВХ вікон

При виборі пластикових вікон і дверей, багато людей виявляються перед проблемою - у багатьох компаній-виробників, і фірм-продавців, що пропонують продукцію однакових брендів, представлені різні ціни. Це викликає не тільки подив у потенційних покупців, а й недовіру до цих компаній. Як же все-таки купити, замовити якісні пластикові системи, і не бути обдуреними у виборі, не нарватися на підробку.

Поверхні профілів

Найперше, на що потрібно звернути увагу, на бренд компанії, терміни її роботи на ринку. У перевірених часом виробників, не буває «неприємностей» з профільними системами. І перш за все, з профілями - поверхні їх конструкції не темніють з часом, не покриваються тріщинами, не схильні до стирання, не втрачають колір. Тому, купуючи вікна, перевіряйте сертифікати виробника профілів, не піддавайтеся на різку дешевизну цих конструкцій.

Товщина профільної стінки

Це ж застереження стосується товщини профільної стінки. У систем, що мають підозріло дешеву вартість, цей показник, швидше за все буде менше допустимого. Справа в тому, що від розмірів товщини профільної стінки залежить просторова жорсткість всієї системи, теплоізоляція, термін експлуатації, але візуально переконатися в цьому, ні можливості. Тому, ви повинні вимагати у продавців сертифікат якості на профіль.

Види і матеріали армування

Незважаючи на те, що металеве армування повинно бути певних значень - товщина перерізу, марка металу, перевірити це теж неможливо. І це саме той параметр, на якому можуть заощадити недобросовісні продавці. Крім того, що повинні бути витримані ці параметри, каркас армування повинен бути цілісним, а не зібраним з обрізків арматури (буває, що він взагалі відсутній). Тому вся надія тільки не сумлінність компанії, до якої ви звернулися, на відповідність заявлених параметрів - реальним.

Способи кріплення і якість герметизація імпостов

У пластиковій конструкції повинні бути встановлені тільки оригінальні елементи, заміна їх аналогами неприпустима. При установці «нерідних» з'єднувачів, найчастіше, китайського виробництва, ви можете зіткнутися при експлуатації з постійними протягами.

Підвіконний профіль

Підвіконний профіль повинен бути обов'язково укомплектований теплоізоляцією. В іншому випадку вам гарантовані протяги.

Якість склопакетів

Вікна добре відомих і перевірених виробників комплектуються виключно оригінальними елементами, включаючи скло найвищої якості, і найчастіше сьогодні - з енергозберігаючим покриттям. Такі пакети завжди відрізняються високим ступенем герметизації. Якщо при виробництві був використаний китайський дешевий герметик, то вас можуть очікувати проблеми, у вигляді розгерметизації склопакета.

Молекулярне сито в дистанційній рамці

Купуючи віконну конструкцію, ви повинні перевірити наявність молекулярного сита в дистанційній рамці, так як це є одним з обов'язкових вимог. Однак, візуально ви це визначити не можете. Потрібно пам'ятати, що «рідне» сито коштує набагато дорожче китайських підробок, тому знову-таки, обережно ставитеся до дешевих конструкцій. Підробка або взагалі відсутність цього елементу, призводить до того, що склопакети течуть і пітніють.

Якість фурнітури

Правильна фурнітура - це вироби марок фурнітура MACO (Австрія) і Siegenia (Німеччина). У будь-якому випадку, потрібно перевірити - вся фурнітура повинна бути металевою, пластмасові та пластикові підробки приведуть до пошкоджень, відсутності функцій, і повного виходу з ладу всі віконної системи.

Опції, функції фурнітури, режими роботи

Перевіряючи функції пластикової системи, враховуйте важливий момент - всі серйозні компанії-виробники, оснащують необхідними функціями фурнітури «за замовчуванням». Вимога, або пропозиція продавця оснастити ПВХ вікна додатковими функціями, режимами функціонування, може свідчити про підробку.

Ущільнювачі

Перевірити обов'язково - контур ущільнення повинен бути суцільним, не мати розривів (особливо на кутових ділянках). Крім того, в сертифікаті має бути вказано, що матеріал його виготовлення - це каучук.

Комплектуючі елементи

Неграмотно виконана конфігурація козирка і неякісний його монтаж обов'язково призводить до протікання на балконі. Підвіконня, козирки, відливи і нащельники повинні строго відповідати нормативам - мати необхідну товщину і форму. В іншому випадку, це призводить до утворення містків холоду і до протікання.

Додаткові елементи

Всі комплектуючі з'єднувачі обов'язково повинні бути виконані з армуванням і з ущільненнями.

Ручка

«Правильна» віконна ручка - це якісний виріб зі сплаву алюмінію. Підробки китайського виробництва - з чого завгодно.

Збірка

При придбанні пластикових конструкцій, обов'язково поцікавтеся, на якому обладнанні була виконана збірка ПВХ вікна, двері. Від цього залежить якість готової продукції. Дві однакові віконні системи будуть по-різному функціонувати при експлуатації, в залежності від виду збірки. Крім того, геометричні параметри вікна, також залежать від того, на якому обладнанні комплектувалася система.

Види доставки

Обов'язково простежте, на якому спецтранспорт вам доставили готові вікна, двері. Для належного стану готової продукції, її повинні доставити вам на авто, обладнаному спеціальними пірамідальними пристроями, що забезпечує надійність доставки, і виключає пошкодження.

Якість монтажу

Никакое качество производства, не сможет показать результат, если монтажники не будут специалистами. Любые, самые дорогие и качественные пластиковые конструкции не будут функционировать в надлежащем режиме, если в процессе монтажа будут нарушены все нормативы – не соблюдены уровни, не выдержаны правила крепежа.

Гарантії від виробника

Компанії-виробники зі світовими іменами дають на свою продукцію гарантії понад 5 років. Однак, навіть цей показник не є для вас конкретно показником якості. Для споживача, основним фактором є ставлення компанії, що встановила віконну конструкцію до виконання своїх зобов'язань - виїзди на вимогу, усунення пошкоджень. Іншими словами, компанія, в якій ви придбали ПВХ вікна, повинна мати власну сервісну службу.

Визначаємо якість готового ПВХ вікна до / після монтажу

Вы заказали изготовление ПВХ системы, будь то окно или дверные конструкции. Вы сделали свой выбор, оформили все документы, и даже, всё оплатили. Наступил волнующий момент – вам их доставили. Остался последний этап – монтаж.

Як переконатися, що вам доставили якісну продукцію, що відповідає всім параметрам. Як простежити, що монтажники виконали всі роботи по нормам.

Етап 1. Перевіряємо готові вироби.

Обычно все компании, доставку готовых окон и дверей выполняют «сегодня», а монтируют «завтра». Поэтому у вас есть время осмотреться, и не подписывать акт доставки сгоряча. Нужно произвести тщательный скрупулёзный осмотр всех конструкций.

Що потрібно перевірити 

 • Загальний вигляд конструкцій на наявність пошкоджень захисної плівки;
 • Якість швів - зварювальний шов може бути зачищені в рівень із зовнішньою поверхнею профілю, або виконаний з дрібної канавкою з глибиною до 1 мм і невеликою шириною (це не підходить);
 • Порушення / цілісність упаковки склопакета - перевіряємо відсутність / наявність забруднень вологості (на дотик), наявність / відсутність герметика, його перебіг всередину склопакета;
 • Наявність певної кількості стекол в склопакеті - для однокамерного пакету має бути 2 скла, для 2-камерного - 3 скла, і т. Д. Перевірити це дуже просто за допомогою палаючого сірника, свічки або запальнички - кількість відображень (при погляді збоку) показує наявність стекол;
 • Правильність замовленої конфігурації - чи відкриваються чи стулки в певному напрямку і ін.

 

Етап 2. Стежимо за монтажем

Готові вікна вже у вас вдома, і перевірені, монтажники почали свою роботу. Що можете зробити ви?

Уважно відслідковувати всі етапи роботи монтажників!

Якість установки на 75% забезпечує термін експлуатації вікон, і все властивості, характеристики готової конструкції. Неякісна установка може привести до повного виходу з ладу самої якісної ПВХ системи.

Які види робіт виконують монтажники:

 • виміри при установці готового виробу для контролю;
 • підготовчі роботи по підготовці прорізу вікна перед установкою - використовується вертикальний схил і горизонтальний рівень, виконується перевірка передбачених для монтажу отворів для кріпильних елементів, очищення від старої штукатурки, забруднень і пилу, кріплення пластин для анкерів;
 • процес монтажу нового вікна;
 • герметичне закладення стиків;
 • монтаж підвіконня, відливу, укосів.

Після цього, ви повинні підписати акт здавання / приймання. Не поспішайте!

 • Перевірте - відсутність на поверхні конструкцій ушкоджень, якість монтажних швів, відсутність / наявність бульбашок на монтажній піні. І, головне, перевірте, чи добре, чи легко рухаються стулки.
 • Візуально визначити якість монтажу неможливо, але є кілька моментів, які можна перевірити.
 • Заїдає вікно, потрібно чи для його відкривання / закривання прикладати зусилля
 • Закривається чи вікно щільно / нещільно, є протяг;
 • Повисають чи стулки - при їх відкриванні візуально помітні їх переміщення вниз;
 • Чи є зазори, щілини, люфти між рамою і стіною;
 • Жорстко чи виконано кріплення вікна - чи є відчуття переміщення профілю при його відкритті.

 

Невеликі хитрощі споживачів

 • Ні на схилах, ні на частинах пластикової конструкцій не повинно бути залишків монтажної піни. Її видаляє тільки майстер, після чого виконує полірування поверхні. Якщо ви провели рукою по поверхні, і виявили шорсткість, піну зняли до покладеного терміну. Можна вимагати заміну конструкції.
 • Якщо ви виявили порушення вертикальності монтажу конструкцій - вікно самостійно рухається в напрямку відкриття (закриття), монтаж був виконаний з порушеннями - можна вимагати нового монтажу.
 • Перевірка щільності закриття віконної системи перевіряється дуже просто. Звичайний лист газети, або паперу, розміщений між вікном і його рамою, після закриття вікна за допомогою фурнітури, дасть правильну відповідь. Якщо витягнути лист вдається із зусиллям (або він взагалі не витягується), це означає, що потрібно прибрати перед фурнітуру.
 • Перевірте обсяг рідкого герметика на ділянках стику укосів, і на ділянках сполучення укосів і підвіконня. Його недостатність, означає утворення зазорів.
 • Наявність заглушок в торцях підвіконь і порогів також потрібно перевірити, так як їх іноді не встановлюють взагалі (або ставлять зі зменшеною довжиною).
 • Ручки повинні працювати з певним зусиллям, їх вільне переміщення вказує на неправильну установку.

   Всі недоліки легко усунути в процесі монтажних робіт. Не пропустіть цю можливість.

 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 484

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 445

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані