Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Евромонтаж. Технологія та матеріали

3 Липня 2017 року
Переглянуто: 353

Евромонтаж. Технологія та матеріали

Основною особливістю, так званого, євромонтажу, тобто монтажу ПВХ-вікон відповідно до європейських норм і стандартів, є технологія і якість закладення монтажного шва, а також, матеріали, що використовуються при цьому. 


Монтажний шов являє собою утворений в процесі установки вікна зазор між віконною конструкцією і стіною. Від його якості і використовуваних для закладення матеріалів залежать  теплоізоляційні властивості віконного блоку.

Вимоги до закладення монтажного шва

Монтажний шов повинен відповідати певним вимогам.

  • Стійкість до деформацій;
  • Стійкість до перепадів температур і УФ-променів;
  • Водонепроникність із зовнішнього боку в напрямку приміщення, і паронепроникність з боку приміщення в напрямку вулиці;
  • Висока теплоізоляція;
  • Екологічна чистота і безпека для людей і навколишнього середовища;
  • Довговічність.

Ефект теплозбереження віконної системи у великій мірі залежить від професіоналізму монтажників.

В європейських країнах основною технологією установки вікон є спосіб «теплого монтажу», що є запорукою високого ступеня енергоефективності, що перевищує цей же показник при монтажі вікон застарілими методами.

Особливостями монтажних робіт за європейськими нормами прийнято вважати застосування для закладення монтажних швів спеціальних паро- і гідроізоляційних стрічок, повністю усувають можливість появи містків холоду на ділянках примикання віконного блоку до отвору. Для підвищення звукоізоляції вікна при монтажі також використовують ізоляційну стрічку - з зовнішнього боку, під відливом.

За європейськими вимогами до монтажу внутрішня поверхня віконного прорізу повинна бути ідеально рівною, інакше стрічки не будуть до неї щільно прилягати. Тому необхідність спеціальної підготовки стін прорізу також одна з вимог. Щоб його виконати, поверхня на ділянці примикання  віконного блоку вирівнюють, після чого покривають спеціальним праймером. Це забезпечує якісне приклеювання паро- і гідроізоляційних матеріалів.

Технологія монтажу за європейськими стандартами

Технологія виконання монтажу вікон за європейськими стандартами полягає в використанні 3-х типів спеціальних стрічок:

  • Пароізоляції (або паробар'єр)– пропускає з приміщення назовні надлишки вологи з потоком повітря.

Гідроізоляції (або гидробарьер) - гідроізоляційна стрічка призначена для захисту від проникнення всередину приміщення вологи і води з боку вулиці. Паропроникну стрічку приклеюють зовні вікна внизу - для захисту шва від вологи, а також для зниження шуму від зливи на час відпливу.  Пароізоляційний стрічковий металізований елемент - знизу під підвіконням для ізоляції внутрішньої частини вікна.

  • ПСУЛ (паропроникна ущільнювальна двостороння стрічка з ефектом саморозширення) - для ізоляції стику віконного блоку зі стіною з чвертю. 

Фахівці нашої компанії добре знайомі з технологією монтажу за європейськими нормами, і мають великий досвід в цій області. Ми виконуємо монтаж віконних і дверних конструкцій якісно та швидко, з обов'язковим використанням спеціальних матеріалів.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 474

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 432

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані