Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Енергозберігаючі вікна: що це?

27 Червня 2018 року
Переглянуто: 455

Сучасні технології скління дозволяють не тільки домогтися ідеальної герметичності конструкції, але і максимальних теплоізоляційних властивостей. Так, енергозберігаючі вікна зменшуючи підвищення температури, тобто ефективніше захищають від проникнення холоду в зимовий час, а також теплих повітряних мас - влітку. Це дозволяє скорочувати витрати відповідно на обігрів і кондиціонування. У цьому випадку установка пластикових вікон не тільки дозволяє добитися підвищеного комфорту, а й економити гроші.Теплий профіль + енергозберігаючі склопакети

Щоб вікно віднести до категорії енергозберігаючих, необхідний комплексний підхід до вибору вироба. Основні елементи, які прямо впливають на теплоізоляційні властивості - це профільна система і склопакет. Не менш важливу роль відіграє і правильний монтаж вікон, так як при порушенні технології установки експлуатаційні якості конструкції можуть знижуватися.

Так, енергозберігаючі вікна обов'язково передбачають теплий профіль. Відповідно до сучасних вимог це ПВХ система з монтажною шириною від 70 см, 4-5 або більше камерами і додатковими контурами ущільнення. Такий профіль дозволяє встановити досить товстий склопакет, аж до 40 мм і більше.

Енергозберігаючий склопакет відрізняється від звичайного нанесенням спеціального покриття на поверхню скла. Як правило, використовує метод магнітного напилення. В результаті теплопровідність знижується, а теплоізоляційні властивості - навпаки зростають (аж до 30-50%) на тлі виробів без додаткової обробки. З огляду на светопропускающі конструкції (склопакети) припадає близько 80% площі вікна, спеціальне напилення є обов'язковою умовою забезпечення загальної енергоефективності.

Які енергозберігаючі скла бувають?

розсувні вікна

Всі вікна і склопакети з підвищеним опором теплопередачі можуть оснащуватися одним з двох видів стекол:

  1. K-скло. Як напилення використовується оксид металу, що наноситься ще на етапі виготовлення самого скла, так що зашкодити або стерти спеціальний енергозберігаючий шар не можна. Є у нього і мінус - не ідеальна прозорість, тобто светопропускающая здатність нижче. Через це подібні вироби використовуються рідше.
  2. I-скло (іноді називають І-скло). Напилення здійснюється після виготовлення самого виробу. На скло в вакуумі наносяться спеціальні шари, в тому числі тонка плівка срібла. Прозорість практично не знижується (до 2%, що людський зір не розрізняє). Правда, напилення можна пошкодити, але щоб подальша установка вікон не призвела до подібного, скло просто встановлюється енергозберігаючої плівкою всередину склопакета.

Як посилити енергозберігаючі властивості?

Для підвищення енергоефективності в одну або обидві камери склопакета можна«закачати»інертний газ замість звичайного повітря. Найчастіше використовують аргон в вікнах, трохи рідше - дорожчий криптон. У цих інертних газів більш високий показник опору теплопередачі на тлі повітря. Але на додатковий ефект у вигляді поліпшення теплоізоляційних властивостей можна розраховувати лише при наявності напилення, тобто I-стекол.

Основні моменти, які дозволяють отримати енергозберігаючі вікна:

  • тепла профільна система;
  • використання стекол зі спеціальним напиленням;
  • закачування в склопакет інертного газу;
  • установка металопластикових вікон, зроблена відповідно до європейських стандартів і вимог.

Дізнайтеся більше у фахівців «Лінії вікон». Компанія виконує не тільки монтаж металопластикових вікон в Києві, а й безпосередньо займається виробництвом. Це гарантує Вам кращі ціни, швидку реалізацію замовлення і високу якість віконних конструкцій.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 476

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 432

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані