Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Новини

Розширення балкона зі збільшенням корисної площі
3 Січня 2019 року
Переглянуто: 415

З дефіцітом простору в житловому пріміщенні складно Щось сделать, хоча як мінімум один дієвій способ Збільшення корисності простору існує - Розширення балкона. За рахунок цього можна найти Додатковий житловий площу або ж сделать более и комфортніше місце для різніх зайняти або роботи.

Читати далі
Якісне скління котеджів - запорука тепла, комфорту і краси
27 Червня 2018 року
Переглянуто: 508

Високі експлуатаційні властивості сучасних металопластикових вікон забезпечують чимало переваг їх замовникам. Це захист від вітру, тепло-, і звукоізоляція, зручність провітрювання, додаткова безпека. Якщо в квартирах багатоповерхових будинків з централізованим опаленням енергозберігаючим властивостям ПВХ вікна іноді не приділяють підвищеної уваги, то коли мова заходить про скління котеджів - подібне неприпустимо. Так, якщо бездумно заощадити на віконних конструкціях в приватному будинку, то гарантовано доведеться переплачувати за опалення, що з огляду на нинішні ціни на енергоресурси - дуже необачно.

Читати далі
Вікна в розстрочку або в кредит: можливості для замовника повернення - 35%
27 Червня 2018 року
Переглянуто: 493

Придбання ПВХ вікон часто передбачає відчутні фінансові витрати, особливо якщо Ви хочете відразу вирішити питання якісного скління у всій квартирі або приватному будинку. Але якщо оплатити всю суму відразу ви не можете, це не означає що потрібно відмовитися від цієї ідеї і чекати. Сьогодні можна придбати вікна в розстрочку або оформити кредит на вигідних для замовника умовах. А в деяких випадках крім розбиття загальної суми витрат на кілька платежів є можливість отримання компенсації до 35% від загальної вартості.

Читати далі
Енергозберігаючі вікна: що це?
27 Червня 2018 року
Переглянуто: 627

Сучасні технології скління дозволяють не тільки домогтися ідеальної герметичності конструкції, але і максимальних теплоізоляційних властивостей. Так, енергозберігаючі вікна зменшуючи підвищення температури, тобто ефективніше захищають від проникнення холоду в зимовий час, а також теплих повітряних мас - влітку. Це дозволяє скорочувати витрати відповідно на обігрів і кондиціонування. У цьому випадку установка пластикових вікон не тільки дозволяє добитися підвищеного комфорту, а й економити гроші.

Читати далі
Евромонтаж. Технологія та матеріали
3 Липня 2017 року
Переглянуто: 441

Основною особливістю, так званого, євромонтажу, тобто монтажу ПВХ-вікон відповідно до європейських норм і стандартів, є технологія і якість закладення монтажного шва, а також, матеріали, що використовуються при цьому.  Монтажний шов являє собою утворений в процесі установки вікна зазор між віконною конструкцією і стіною. Від його якості і використовуваних для закладення матеріалів залежать  теплоізоляційні властивості віконного блоку.

Читати далі
Показники якісного вікна, або, Як вибрати ПВХ вікно
22 Вересня 2016 року
Переглянуто: 648

Ринок сучасних пластикових конструкцій в Україні сьогодні дуже широкий, його заповнили виробники, як іноземні, так і вітчизняні, численні дилери і дистриб'ютори. І всі вони пропонують виготовлення і монтаж ПВХ продукції. Розібратися в цьому різноманітті виробів дуже складно, особливо пересічному споживачеві, який погано розбирається в тонкощах вікон і дверей, але обов'язково хоче отримати якісний результат.

Читати далі
Розсувні системи. Види. призначення
28 Серпня 2016 року
Переглянуто: 642

Двері і вікна, які можна відкрити навстіж, поступово витісняють конструкції орного типу. Їх доцільно встановлювати не тільки для нестандартного скління, але і для виходу на балкони, тераси, в сад. У нашій компанії є великий вибір конструкцій для подібних рішень - розсувні віконні та дверні конструкції різних моделей і виробників.

Читати далі
Запотівання вікон
28 Серпня 2016 року
Переглянуто: 471

Проблеми запітнілих пластикових вікон, освіти на схилах цвілі, грибків на стінах і скупчення води всередині недавно встановлених склопакетів, досить серйозні. І, на жаль, зустрічаються часто. Але, найголовніше, ці явища дуже небезпечні для здоров'я людей. Відповіді на питання, звідки беруться ці проблеми, найчастіше пов'язані з недоброякісними ремонтами, і причин для цього багато, але основною з них, вірніше, першопричиною, є вогкість, підвищена вологість, погана вентиляція об'єкта, будь то, приміщення, або власне вікно.

Читати далі
Системи Glastrosch з ефектом енергозбереження
18 Серпня 2016 року
Переглянуто: 398

Склопакети з високим ефектом енергозбереження називають віконними системами нового покоління. Вони дають можливість заощадити тепло, і знизити його витрата майже на 53%. Так, однокамерна система з одношаровим енергозберігаючим покриттям - напиленням зберігає тепла більше на 25%, в порівнянні з 2-камерним стандартним склопакетом.

Читати далі
Підвіконня марки Danke. Конструкція. переваги
18 Серпня 2016 року
Переглянуто: 491

Вибір підвіконників, це дуже важливий момент при заміні всього віконного блоку, і вимагає ретельного аналізу всіх супутніх чинників. Це обумовлено тим, що підвіконня не тільки елемент інтер'єру, але і виконує багато функцій. Його можна використовувати, як додаткову полку, як підставку для книг, міні-оранжерею для квітів і кімнатних рослин. На підвіконні часто ставлять клітини з птахами, невеликі акваріуми. Залежно від його майбутнього призначення, і роблять свій вибір.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані