Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Питання відповідь

Які важливі критерії потрібно врахувати при виборі вікон?

До того, як почати свій вибір, необхідно для себе визначитися, для чого саме ви хочете придбати пластикові конструкції, що ви хочете отримати в результаті. Залежно від цілей і можна буде зробити свій вибір. Наші фахівці, виходячи з ваших вимог, завжди зможуть підібрати для вас оптимальний варіант пластикового вікна.

Так, наприклад, якщо ви хочете встановити ПВХ-вікна, щоб утеплити свою квартиру, будинок, то найважливішим буде вибір віконного профілю, системи кріплення на ділянках примикання конструкції до стіни, а також, типи фурнітури замикання (її здатність герметичного замикання).

У тих випадках, коли ваша квартира розташована в будинку, що стоїть на галасливій магістралі, і вас постійно турбують гучні звуки і шум автомобілів, то важливим у виборі, буде тип склопакета. Він становить понад 80% всієї площі вікна, і саме через нього (при поганій звукоізоляції) і проникають сторонні шуми. Крім цього, при монтажі вікна необхідно простежити за ретельністю обробки отворів, особливо в місцях примикання до стін.

Якщо ви вирішили поміняти вікна, щоб оновити свій інтер'єр, зробити його більш стильним і сучасним, то важливим критерієм при виборі конструкції, буде сам дизайн вікна (склопакетів, скла, профілів, виду фурнітури), і вдосконалення функцій - монтаж вікон з додатковими опціями . Детальніше

Чи шкодять здоров'ю пластикові вікна?

Основний матеріал, з якого виготовлені пластикові вікна - це ПВХ, полівінілхлорид - з'єднання вуглецю / водню / хлору. У складі цієї сировини нафтопродукти (близько 45%) і кам'яна, кухонна солі (55%). Так що сучасний полівінілхлорид, як сировину для пластикового вікна, цілком безпечний з екологічної точки зору, і є екологічно чисту суміш.

Побоювання про шкоду для здоров'я вікон з даної сировини народилося з колишніх уявлень про ПВХ, до складу якого на перших порах його виробництва входили важкі метали. Однак сьогодні цей матеріал безпечний, тому що всі виробники ПВХ змінили його склад, виключивши ці небезпечні елементи. Все сировину постійно проходить тести на екологічну чистоту і безпеку, а також, на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. На кожну модель ПВХ-вікон є сертифікат, як українських, так і іноземних виробників. Остерігатися тільки потрібно підробок від невідомих компаній.

На сьогоднішній день з екологічно чистого полівінілхлориду виробляють меблі та посуд, а застосування виробів з ПВХ, дозволено навіть в дитячих і медичних установах.

Дуже важлива роль пластика в охороні навколишнього середовища, так як при установці ПВХ-вікон, дозволяє менше спалювати паливні матеріали. Це служить не тільки економії коштів, а й істотно знижує обсяг палива, що спалюється кисню, знижує відсоток шкідливих речовин в атмосфері.

Чи втрачає ПВХ з часом свою білизну, чи не стає він жовтим і тьмяним?

Найперші моделі профільних систем з ПВХ дійсно втрачали свою первісну білизну, жовтіли і тьмяніли під впливом прямого попадання на них УФ-променів, під впливом дощу і снігу.

Однак в сучасному пластиковому сировину змінена формула складу, і в нього введені спеціальні добавки, що сприяють збереженню кольору. Це повністю позбавило пластикові вікна від небезпеки пожовтіти, або потьмяніти. Тому сьогоднішні конструкції зберігають свій первісний білий колір протягом всього терміну служби.

Яку вибрати фурнітуру?

Фурнітура є дуже важливим елементом конструкції пластикового вікна, і виконує багато функцій. Думка, що фурнітурою є тільки петлі замки і ручки, помилково (хоча і вони повинні бути якісними і красивими). Фурнітурні системи і окремі вироби, це механізм замикання зі складною конструкцією, в який, як правило, входить понад 100 елементів, вузлів і деталей. Від якості фурнітури, надійності її функціонування, залежить робота всього вікна і тривалість його служби.

Сьогодні найбільш популярною і затребуваною вважається фурнітура бренду Масо (Німеччина), що обумовлено її довговічністю, якістю і прекрасним зовнішнім виглядом. Крім того, що дана фурнітура виготовлена з металу, оснащена механізмами регулювання, вона виконує герметичне примикання стулок, а значить, забезпечує тривалий термін служби вікон. У комплект цієї фурнітури входять красиві ручки в великому асортименті, що дає можливість підібрати їх до будь-якого інтер'єру.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що найкраща фурнітура - це якісна, має всі сертифікати, і здатна протистояти холодних зим і жаркого літа. Підробки або неякісні вироби з пластмаси недовговічні, і завжди вводять власників в додаткові витрати.

Чи захищають пластикові вікна від сторонніх звуків ззовні і вуличного шуму?

Щоб точно відповісти на це питання, потрібно привести деякі цифри. Основний параметр, це можливість зниження сторонніх звуків ззовні і вуличних шумів при установці пластикових вікон - ПВХ-вікна здатні знизити їх на 25% - 35%.

Даний показник вказує на те, що при монтажі ПВХ-вікон, навіть при самому невдалому розташуванні квартири в будинку, що стоїть на галасливій магістралі, в безпосередній близькості від ж / д шляхів, в приміщеннях буде завжди підтримуватися рівень звукового комфорту. Даний показник становить від 40 дБ до 45 дБ (для порівняння, тиша в горах - 10 дБ).

Якщо знати рівні гучності основних джерел шумів, то можна самостійно переконатися в ефективності установки пластикових вікон:

— Магістраль з посиленим трафіком - 85 дБ.

— Розташування будинку поблизу (до 50 м) магістралі - 70 - 75 дБ.

— Працюючий комп'ютер — 37–45 дБ.

— Звичайна розмова — 50 дБ.

— Шум від ж / д шляхів, трамвайної лінії — 85–95 дБ.

— Включений пилосос — 85–95 дБ.

Для посилення ефекту потрібно вибирати вікна зі склопакетами підвищеною звукоізоляцією. А при проживанні в квартирі, вікна якої виходять на магістраль, або при розташуванні будинку біля ж / д шляхів, найкраще встановлювати вікна зі спеціальними склопакетами, в яких стекла мають різну товщину, і встановлені з різною відстанню між ними.

Чи виконують фахівці вашої компанії на виміри і монтажні роботи у вихідні дні?

Оскільки при замовленні пластикових вікон з монтажем, в договорі обумовлені терміни здачі об'єкта, наші фахівці їх строго дотримуються. Тому у нас передбачені роботи в суботи, а при здачі об'єкта - і в неділю (іноді). При термінових замовленнях - можливі виміри і в вихідні дні.

Які терміни (за часом) потрібні для установки одного вікна?

Середній часовий показник установки одного пластикового вікна - ± 2 години.

Однак це залежить від деяких причин:

— Чи виконується при цьому демонтаж старих віконних блоків. Якщо так, то це займає від 10 хв до однієї години.

— Тип монтируемого вікна (розміри, складність конструкції, тип будинку та ін.).

— Який потрібно тип укосів - види обробки.

Чи потрібно робити замовлення на вікна відразу з їх монтажем?

Монтаж пластикових вікон є одним з найважливіших чинників якісної служби всього віконного блоку, збереження його положеннях функцій і довговічності. При недобросовісної установці, помилки, найякісніше вікно ПВХ втрачає свої переваги і гідності.

Це пояснюється тим, що процес монтажу включає крім установки, пристрій паро- та гідроізоляції, закладення швів з їх герметизацією, обробку укосів. Всі ці роботи повинні виконувати професійні фахівці, і краще, якщо вони будуть з компанії, яка виконувала заміри і виготовляла самі конструкції. Причин для цього багато, і перш за все, це гарантії, які компанії дають не тільки на пластикові конструкції, але і на монтаж, і всі супутні роботи (в нашій компанії - 5 років).

При цьому будь-яка стороння будівельна бригада дає гарантію тільки на самі конструкції, а це означає, що при неякісної установці важко буде визначити причину поганого функціонування ПВХ-вікон. Так само, як і усунути можливі протяги, запотівання та ін.

Крім того, тільки професійні майстри виконують не тільки якісний монтаж, але і євро монтаж, з використанням спеціальних матеріалів.

Чи міняють вікна в зимовий час?

Як правило, прийнято вважати, що установка пластикових вікон в холодну пору року не проводиться. А якщо і проводиться, то монтаж буде неякісним, і квартира за час установки буде дуже вистужена. Ця думка помилкова, хоча при температурах за вікном нижче -10 ° C, краще цього не робити, або використовувати при монтажі спеціальні засоби. У деяких випадках зимовий монтаж дозволяє виконати замовлення в короткі терміни, і зі знижками (чого не можна сказати про «гарячому» літньо-осінньому періоді).

Днів з такими мінусовими температурами в Києві та Київській області не так багато, а вигод від такого замовлення, безліч. Обумовлено це тим, що основний «бум» будівельно-ремонтних робіт припадає на весняно-ранній осінній період, а до середини-кінця осені він спадає. І після цього відразу починається «період знижок», так як жодному виробництву не вигідно простоювати. І знижки ці досить відчутні - до 25% на всі вироби та роботи.

В цей же період у фірм-виробників менше замовлень, що істотно скорочує терміни виробництва і монтажу для тих, хто не боїться «зимової заміни» вікон. Важливо і те, що в холодну пору яскравіше і відразу видно огріхи при монтажі - протяги і запотівання.

Що стосується вистужіванія приміщень, то при монтажі отвір буде відкритий протягом дуже короткого часу, що незначно охолодить квартиру.

Які є вимоги до якісної монтажу?

Основні вимоги до якісної установці ПВХ-вікон в літній і зимовий час регламентовані в Гості 30971-2002 «Шви монтажні вузлів примикань віконних блоків до стінних отворів». І вони не відрізняються в залежності від періоду установки.

Крім того, багато виробників віконних конструкцій надають власні рекомендації і вимоги.

Головні вимоги ГОСТу:

Віконний блок кріплять за допомогою анкерних болтів або на сталевих анкерних пластин. Використання для кріплення монтажної піни заборонено (з міркувань безпеки при експлуатації). Кількість і розташування кріплення визначають за розрахунком залежно від навантаження, ваги вікна, розмірів отвору і ін. Для кожного конкретного випадку

Додаток навантажень на монтажні шви заборонені, що означає, що вікна необхідно встановлювати тільки на опори - несучі ПВХ-елементи (або опори з дерева).

Монтажний шов виконують 3-шаровим:

— зовнішній шар - паро - і гідроізоляція;

— внутрішній шар - пароізоляція;

— прошарок - теплоізоляція.

Матеріалами для утворення зовнішнього шару можуть служити спеціальні герметики і, штукатурні суміші, ПСУЛ-стрічка. Для внутрішнього шару застосовують також пароізоляційні герметики і стрічки. Додатковою теплоізоляцією до утеплювача-прошарку може стати обробка укосів з ПВХ і сендвіч панелей, гіпсокартонних листів з прошарком парозоляціі, з пластика, спеціальна штукатурка.

Наскільки брудним є процес заміни вікон?

Кількість сміття і бруду при заміні вікон буде різним, що залежить від того, які були раніше встановлені віконні блоки у вашій квартирі. Наприклад, якщо ви вирішили поміняти старі пластикові вікна на більш сучасні конструкції, то процес буде менш брудним, ніж при демонтажі старих вікон в цегляних і панельних будинках. В останньому випадку, бруду і, особливо, пилу, буде дуже багато. Але в будь-якому випадку краще убезпечити себе від цієї неприємності, і полегшити фінішну прибирання. З цією метою всі поверхні (підлога, меблі) накривають клейонкою, поліетиленом, газетами, дрантям, а техніку виносять в інше приміщення. Стануть в нагоді і щільні великі мішки для сміття.

Яка вартість квадратного метра вікон у вашій компанії?

Середні показники вартості монтажу одного квадратного метра в нашій компанії:

— стандартне вікно – 150 грн/м²;

— кухонне вікно – 252 грн/м².

Поняття у виробників вартості квадратного метра пластикових вікон відсутня. Це застаріле поняття, яке прийшло з минулого від будівельних фірм і виробничників, які розраховували всі матеріали на 1,0 м².

Сучасні реалії змінилися. Звичайно, розміри прорізів і площа скління незмінні (для конкретного випадку), але конструкція пластикового вікна, наявність різних опцій, різні типи склопакетів, профілів, фурнітури і додаткових аксесуарів, істотно впливають на ціни 1,0 кв. метра. Так, наприклад, тонування стекол, кольорові профілі, наявність москітної сітки, підвищать вартість, як і, наприклад, 5-камерна система, у порівнянні з 2-камерної.

Отримати остаточну вартість одного квадратного метра вікна при замовленні можна тільки після повної комплектації віконної конструкції.

Чи правда, що заміна вікон в літній період обійдеться дешевше?

Ця думка є повністю помилковим, більш того - в реальності, найчастіше, все йде навпаки. По-перше, сьогодні установку пластикових вікон в зимовий час виконують практично всі профільні компанії. По-друге, віконний проріз повністю відкритий при монтажі всього лише протягом дуже короткого часу - не більше 20 хвилин, а це дозволить температурному стовпчику опуститися лише на 1 ° С, а при установці вікон при зовнішній температурі нижче 10 ° С, сьогодні використовують сучасні засоби - спеціальну монтажну піну.

И, самое главное, выгоды за счёт скидок летом, нет никакой. Более того, в весенне-осенний период у производственных компаний полная загрузка, и выполнять заказы с большими скидками им невыгодно. Не говоря уже о том, что в этот период практически всегда большая очередь на изготовление и монтаж.

Чому винос старих віконних конструкцій не входить в загальну вартість замовлення?

Такий стан речей пояснюється тим, що у виробників пластикових вікон в загальному випадку відсутні дозволи і ліцензії на утилізаційні роботи (включаючи будівельне сміття). За бажанням замовників вартість виносу і вивозу старих вікон може включатися до вартості. Але це будуть розцінки наших субпідрядників - спеціалізованих організацій з вивезення та утилізації матеріалів.

Якими заходами можна запобігти запотівання ПВХ-вікон?

Перед тим, як відповісти на це питання, потрібно пояснити деякі причини появи такого явища. ПВХ вікна відрізняються високою герметичністю, що провокує в холодний період можливість утворення конденсату на внутрішніх поверхнях склопакетів (у старих віконних пакетах надлишок вологи йшов через щілини назовні).

Одночасно з цим, основними причинами підвищеної вологості в приміщеннях вважаються:

— самі люди, а вірніше, їх дихання;

— присутність домашніх тварин;

— наявність зелених насаджень;

— вологе повітря у ванній кімнаті, санвузлах, в кухні.

Щоб максимально знизити ризик запотівання, необхідно простежити, щоб при монтажі пластикових вікон залишався прямий доступ до батарей, тоді потоки теплого повітря будуть вільно надходити прямо на вікно. А в процесі експлуатації ПВХ-вікон потрібно намагатися, щоб жалюзі і штори або заставлений підвіконня, неутворили для теплого повітряного потоку, перешкода.

Який вид гарантій надає ваша компанія, і на які терміни?

Для підтвердження високої якості роботи нашої компанії, ми надаємо нашим замовникам такі гарантії.

На пластикові профільні конструкції - 5 років з моменту поставки їх замовнику.

На монтажні роботи - 3 роки.

На фурнітуру і склопакети - 1 рік.

Задавайте ваші запитання

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість вікна - просто. Це займе всього кілька хвилин!

Ми пропонуємо: балкони, вікна, засклення квартир

Вивчайте наші пропозиції, розглядайте приклади готових робіт - і ви зможете розібратися, і зрозуміти, на що можна розраховувати!

Про нашу компанію

Компанія «Лінія вікон» успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основне вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів світових виробників, перевірених часом. Наш персонал - це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів - інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані