Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Пильовики для вікон

Пил, яка має звичай накопичуватися в самих вузьких і недоступних для господинь місцях - це велика проблема. І справа не тільки в неестетично вигляді, а в ту шкоду, яку вона завдає здоров'ю людей. Проникає пил і в пази пластикових віконних конструкцій. 


Але сьогодні існує дієвий метод боротьби з цим негативним явищем. Найбільш доцільний і недорогий спосіб, це монтаж на вікна такого додаткового елементу, як пильовик.

Пильовики

Пильник є спеціальний елемент із пластику (порожній усередині), або шнур з ГТВ, яким можна успішно і щільно закрити всі важкодоступні для миття ділянки на вікні. Пильник доцільно встановлювати, так як він заповнює ті ділянки вікна, куди найбільше проникає пил і дрібні частинки бруду - пази. До того ж, він забезпечує щільний захист ділянки з'єднання 2-х металопластикових коробок. Ретельно займаючи все порожнечі, пильовик не дозволяє проникнути бруду і пилу на поверхню, і накопичуватися.

Пильовики мають в діаметрі 6-8 мм, їх прокладають знизу стулки по периметру, але рекомендується - по всьому периметру профільного елемента. Крім цього, пильовики слід прокладати і на зовнішній стороні дверей балкона, це також захистить важкодоступні ділянки балконного скління від проникнення пилу. Даний елемент доцільний ще і тому, що він замінюємо, його можна при збиранні вийняти з пазів, очистити або просто поміняти на новий. Пильник можна встановити навіть після монтажу віконної системи - самостійно, або, викликавши нашого майстра. Сучасні технології та матеріали дозволили зробити пильовик декоративним елементом. Для цього сьогодні можна придбати даний функціональний елемент із пластику різного кольору.

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 68 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2706 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 370 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 45 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 260 грн/м.п

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Замовте скління балкона з нуля з обробкою!

Пропонуємо повний комплекс послуг з облаштування балконів і лоджій «під ключ» - від якісного скління до обробки.

єдине вікно київ

Підвіконня

від 65 грн/м.п

фурнітура для металопластикових вікон київ купити

Ламінація

від 240 грн/м.п

ручка для пластикового вікна купити київ

Сайдинг

від 675 грн/м.кв
(з матеріалом)

захист на вікна від дітей київ

Підлога на балкон

від 1120 грн/м.кв
(з матеріалом)

купити москітну сітку на пластикове вікно київ

Дах на балкон

від 2430 грн/м.п
(з матеріалом)

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані