Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Капник для вікон

Одним з найважливіших елементів віконної системи є Капник, або, як його ще називають, дренажний отвір. Це невеликий проліт у віконному профілі, який виконує дуже важливі функції:

          1. Саме вода є причиною утворення іржі, неприємного запаху і погіршення армуючого профілю. Пластикові Капник захищають ваше вікно від наслідків потрапляння води всередину профілю.

          2. При низьких температурах запобігають появі заморозка всередині вікна, коли вода замерзає і перетворюється на лід. Наслідком цього можуть стати тріщини в склопакеті і лопнув профіль.

         Такі водовідвідні отвори знаходяться в нижній частині віконної стулки. Дані пластикові Капник встановлюються тільки на металопластикових вікнах. Вони знаходяться як із зовнішнього боку, так і з внутрішньої. А ось, для захисту дерев'яних вікон використовують водоотбойником і металеві водовідводи.

Замовляйте якісну фурнітуру для Ваших вікон у нас

Ми приділяємо велику увагу якості фурнітури, пропонуючи нашим клієнтам при замовленні вікон якісну продукцію

Ручки

від 100 грн

Замки

від 350 грн

Блокіратори

від 520 грн

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Не відкладайте замовлення вікон на наступний місяць, наберіть нам зараз або заповните електронну форму на нашому сайті і ми вам передзвонимо.

Завдяки вбудованому захисту у вигляді капника, термін експлуатації вашого вікна значно збільшується. Надійна система, не дозволить волозі і воді проникнути у ваше приміщення.

Замовивши вікно із захисними капниками в нашій компанії, ви отримаєте тепло - взимку, і комфортну температуру у вашому будинку в літній час.

Ми потурбувалися про те, що б ви не переживали за свої віконні вироби замовлені в нашій компанії. "Лінія Вікон" пропонує вам замовити вікна з прихованим дренажем. Як це працює? Завдяки надійній системі в наших вікнах, вода і волога, виходять зі вбудованих отворів в профілі вікна, через нижній дренажний отвір. Захисні капники не заважають працездатності вікна і ідеально служитимуть вам на довгі роки!

Для замовлення вікон в Києві та Київській області - вчините дзвінок в нашу компанію прямо зараз і отримаєте знижку на металопластикові вікна!

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 68 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2706 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 370 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 45 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 260 грн/м.п

Пластикові підвіконня 65 грн/м. п.

В Лінії Вікон ви зможете замовити чотири основних види продукції і чотирнадцять підвидів підвіконь із пластику, які однаково якісні та доступні за ціною. На відміну від багатьох виробників, ми не женемося за здешевленням продукції, дбаючи про якість вихідних матеріалів для виготовлення продукції.

Детальніше про підвіконня


Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані