Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Горизонтальні жалюзі Венус

Поступовий розвиток інноваційних технологій, яке торкнулося розробки сучасних металопластикових та дерев'яних вікон, стало можливістю проведення деяких модифікацій в системі горизонтальних жалюзі. В результаті була створена абсолютно нова система - горизонтальні жалюзі Венус Представлена модель відрізняється чудовим приляганням до віконної рами. Таким чином, незалежно від кута нахилу рами, жалюзі не провисають.      Компанія-виробник приділила особливу увагу способу управління, який став набагато простіше: поворот ламелі, підняття і опускання, а також - фіксація жалюзі на певній висоті. Всі перераховані процеси здійснюються із застосуванням всього одного ланцюжка.

      Такі жалюзі на пластикові вікна встановлюються на кожну стулку. Причому важливо зазначити, що ламелі перекривають виключно скло. Тому в закритому стані жалюзі стають одним цілим з віконною рамою. Велика кількість колірних відтінків дозволяє покупцеві підібрати і замовити модель будь-якого кольору - під відтінок віконної рами.

Види і призначення

Їх виготовляють стандартними горизонтальними або вертикальними виробами. Жалюзі з вертикальним положенням ламелей кріплять безпосередньо на вікна, або на спеціальний каркас. Їх монтують на стелю або прямо над віконним отвором. Горизонтальні - на каркасі візуально розширюють приміщення.

По виду матеріалу жалюзі поділені на

горизонтальні жалюзі системи венус

Алюмінієві

от 418 грн/м2

горизонтальні жалюзі венус

Алюмінієві

від 418 грн/м2

Довговічні і надійні, мають високий ступінь гігієнічності. Колір ламелей можна підібрати за бажанням замовника. Фарба наноситься методом напилення.

купити замовити горизонтальні жалюзі венус в Україні

Тканинні

від 2 545 грн/м2

горизонтальні жалюзі венус ізолайт

Тканинні

від 2 545 грн/м2

Як матеріал використовують поліестер, бавовна, склотканини зі спеціальною антибактеріальної і протипиловий просоченням. На тканинні жалюзі також можна нанести фото або малюнок.

горизонтальні жалюзі венус установка

Мотузкові

від 1 203 грн/шт

горизонтальні жалюзі ізолайт венус

Мотузкові

від 1 203 грн/шт

Стильний варіант жалюзі, в яких замість стандартних панелей-ламелей використовується дрібна тасьма або мотузка.

купити жалюзі венус горизонтальні в Україні

Дерев'яні

від 475 грн/м2

горизонтальні жалюзі венус купити

Дерев'яні

від 475 грн/м2

У таких жалюзі ламелі виготовлені з натурального дерева різних порід. Часто вони покриті лаком, що значно збільшує термін і зручність їх експлуатації.

жалюзі горизонтальні венус ціна

Бамбукові

від 930 грн/шт

горизонтальні жалюзі системи венус Київ

Бамбукові

від 930 грн/шт

Ще один вид жалюзі з натуральних матеріалів. Не дивлячись на крихкість матеріалу, бамбук має високу стійкість до вологи і дії ультрафіолетових променів.

Комплектація системи

Система складається з декількох комплектуючих, кожен з яких виконує певну важливу функцію:

 1. Наявність карниза плоскої форми з ламелями.
 2. Ланцюжок для управління всім механізмом і відповідний фіксатор для її кріплення (конструкції припускають монокомандне управління).
 3. Шнур натягу і фіксатор для його кріплення.

Представлені горизонтальні жалюзі (система Венус) відмінно поєднуються з різними шторами, гардинами, фіранками, а також іншими предметами декору.

Основні переваги системи Venus

Жалюзі Венус мають велику кількість переваг, завдяки своїй продуманій конструкції і якісній системі управління:

 1. Управління. Представлені моделі відрізняються наявністю монокомандне управління. Використовуючи один ланцюжок, користувач має можливість піднімати / опускати ламелі, а також здійснювати їх поворот. В результаті вдається регулювати ступінь освітлення в кімнаті - кількість сонячного світла.
 2. Розмір карниза. У сучасній системі Венус карниз має плоску підставу, що виключає його «випирання».
 3. Перекриття штапика. Ламелі ніколи не перекривають штапик, так як не доходять до нього.
 4. Розташування по відношенню до площини віконної конструкції. Жалюзі завжди прилягають до скла, що підтверджує їх ефектний зовнішній вигляд і естетичний стиль.
 5. Система характеризується високоякісним механізмом, який має тривалий термін служби.
 6. Похила фіксація, коли волосінь вертикально натягнута. Така фіксація входить в дану конструкцію за замовчуванням і ніяким чином не позначається на вартості продукції.
 7. Не потрібно робити додаткові отвори у віконній рамі. Кріплення системи здійснюється не в віконну раму, а в штапик. Тому користувачеві не потрібно свердлити отвори.
 8. Горизонтальні жалюзі Венус мають презентабельний зовнішній вигляд. Продуманий дизайн дозволяє віднести дану систему до преміального класу.
 9. Можливість «повного затемнення». У продажу зустрічається варіант даної конструкції, який називається «повне затемнення». У такій моделі всі отвори під волосінь і мотузку зміщені так, щоб перекриватися ламелями. Таким чином, через отвори не проникає сонячне світло, який не потрапляє в приміщення.

Це основний набір переваг, завдяки яким горизонтальні касетні жалюзі користуються особливим попитом.

Жалюзі на вигляд короба

Рулонні штори відкритого типу

Кріпитися внизу на магніти та є можливість кріплення за
допомогою волосіні.

від 800 грн/м.п.
Купити
Рулонні штори закритого типу

Ховаються в закритий короб. Фіксуються напрямних по
висоті від провисання.

від 800 грн/м.п.
Купити
Рекомендации по уходу:

Алюмінієві жалюзі не вимагають спеціального догляду. Досить регулярно в закритому стані скидатися з них пил пером або м'якою щіткою. Також жалюзі можна пилососити щіткою з м'якою насадкою при мінімальній потужності.

Якщо жалюзі сильно забруднилися, то їх можна помити в теплій мильній воді, не опускаючи карниз з механізмами управління в воду потім ретельно прополоскати і протерти. Після цього дати жалюзі висохнути на відкритому повітрі. Для миття використовуйте тільки холодну або теплу воду без використання сильнодіючих миючих засобів.

Замовляйте вікна за вигідними цінами, поки діє вигідна пропозиція

Замовляйте знижку вже зараз!

Чому саме алюміній?

Виробник використовує для виготовлення даних конструкцій надійний і якісний матеріал - алюміній. Вибір в сторону саме такого матеріалу пояснюється його деякими позитивними особливостями:

 1. Цей метал не піддається корозійному впливу навіть в умовах підвищеного рівня вологості.
 2. Демократична вартість. Алюміній відрізняється доступною вартістю в порівнянні з іншими видами металів.
 3. Легка вага. Конструкція виходить досить легкою, що позитивно позначається на всій системі управління - користувачеві не знадобиться докладати особливих зусиль для регулювання жалюзі.
 4. Гнучкість. Така особливість алюмінію допомогла зробити ламелі максимально міцними, тому вони не деформуються в процесі експлуатації.
 5. Стійкість до температурних перепадів. Система постійно піддається температурним змінам - вона нагрівається під впливом сонячних променів, а в холодну пору року - охолоджується.
 6. Гігроскопічні ламелі. Алюміній виключає ймовірність того, що ламелі можуть вбирати вологу.
 7. Антибактеріальні властивості металу. На поверхні такого матеріалу не скупчуються бактерії, що робить його максимально чистим і безпечним.

Venus для пластикових вікон - це відмінне рішення для квартир, приватного будинку, офісних і торгових центрів. Завдяки практичності і елегантному стилю сучасна система впишеться в будь-який інтер'єр.

Як встановити горизонтальні жалюзі Венус

Монтуючи горизонтальні жалюзі Венус, потрібно виконати кілька етапів:

 1. Здійснюється розпакування придбаного вироби.
 2. З карниза потрібно зняти бічні заглушки.
 3. Проводиться монтаж коректорів штапика - це невеликі підкладки, виконані з міцного пластику. Точна кількість підкладок безпосередньо залежить від деяких особливостей: під час монтажних робіт тильна сторона карниза не повинна стикатися зі склом.
 4. Карниз притуляє до віконній стулці і, використовуючи олівець, відзначаємо ділянки, де потрібно буде свердлити під майбутній кріплення. Всього буде потрібно зробити 4 отвори - по 2 з кожного боку.
 5. Використовується свердло, діаметр якого становить 2 мм. З його допомогою роблять отвори в профільній частині пластикового вікна.
 6. Застосовуючи шурупи, виконуємо надійну фіксацію карниза.
 7. Використовуючи інше свердло, діаметр якого 3 мм, необхідно зробити отвори в нижньому штапик. Такі отвори знадобляться для кріплення волосіні.
 8. Наступний крок полягає в монтажі заглушок. Перед цим обов'язково потрібно позбутися зайвої волосіні в отворах.
 9. Необхідно натягнути певну кількість волосіні, а залишок обрізати за допомогою ножиць.
 10. Виконується установка бічних кришок від карниза.
 11. Наступні отвори потрібно просвердлити для фіксатора ланцюга, що відповідає за управління всією системою. Для цього буде потрібно знову скористатися свердлом діаметром 2 мм.
 12. Завершальний етап роботи - установка фіксатора ланцюга для управління жалюзі.

Перед установкою рекомендується провести правильний процес вимірів. Для цього буде потрібно звернути увагу на деякі особливості:

 • Вгорі віконної конструкції потрібно виміряти ширину між внутрішніми краями штапиков. Причому потрібно уважно виконувати всі виміри, враховуючи навіть міліметри. Від отриманої ширини віднімають 2 мм.
 • Далі, потрібно виміряти висоту між внутрішніми краями штапиков. Отриманий результат потрібно округлити до сантиметра, причому в більшу сторону.
 • Користувач повинен визначитися: з якого боку буде розташована ланцюжок. Все залежить від індивідуальних переваг і зручностей - зліва чи справа.

Звертаючи увагу на такі важливі особливості, вдасться підібрати ідеальне рішення для квартири, будинку або офісу. Грамотно зроблені виміри майбутньої конструкції виключають ймовірність того, що користувач неправильно підбере необхідний розмір жалюзі.

Замовляйте скління у нас і насолоджуйтеся функціональністю нових вікон!

100%
гарантія

Найнижчі ціни

Економте разом з нами, не переплачуючи за скління балкона посередникам. Ми пропонуємо вироби і монтаж на 15-20% дешевше, ніж у інши компаній.

950+
клієнтів

Термін служби скління до 70 років

Неймовірний запас міцності наших віконних і дверних конструкцій гарантує їх термін служби - до 70 років

48!
годин

Ваше замовлення буде готовий за 2 дні

Ми цінуємо ваш час: зателефонуйте сьогодні, і вже через 2 дні ви будете радіти новим теплим вікнам

648
відгуків

Висока якість

Ми настільки впевнені в якості нашої продукції і своєму професіоналізмі, що даємо гарантію на всі види послуг. Ми відповідально ставимося до якості вікон, надаючи гарантію на всю продукцію та роботи.

15!
років

15 РОКІВ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

За весь час нашої роботи ми встановили 24 536 вікон і балконів. Завжди надаємо сертифікати на всю продукцію і виконані роботи

5 років
гарантія

ГАРАНТІЯ НА 5 РОКІВ

В течение 5 років после установки розраховуйся на професійне безкоштовне обслуговування вікон нашими фахівцямі

100%
гарантія

БЕРЕЖНА ДОСТАВКА ВІКОННОЇ ТОВАРІВ

Акуратне навантаження і доставка профілів і склопакетів - наше завдання за замовчуванням

100%
якість

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ПО ДСТУ

Професіоналізм наших фахівців - гарантія якісної установки і надійної експлуатації вікон. Монтаж за технологією illbruck - візитна картка і гарантія якості нашої роботи

Ширина ламелі: як правильно обрати?

Найпопулярніший розмір ламелі - це 25 мм. Жалюзі Венус, ціна яких відрізняється демократичністю, представлені також і в інших можливих розмірах. Під замовлення компанія пропонує горизонтальні системи шириною 16 мм, які є відмінним вибором для невеликих віконних прорізів. Вони характеризуються витонченим зовнішнім виглядом в порівнянні з габаритними моделями шириною 25 мм.

Однак моделі 16 мм стоять на порядок дорожче в порівнянні з моделями 25 мм. Така особливість пояснюється тим, що в першому варіанті виробник використовує більш щільний і товстий шар матеріалу. Адже зменшення такого важливого показника, як ширина, призводить до зменшення ступеня жорсткості, необхідної для всієї конструкції. Тому за рахунок товщини матеріалу виробник намагається компенсувати відсутність певної міри жорсткості.

Таким чином, обидва варіанти, незалежно від показників ширини, відрізняються чудовими технічними характеристиками. Вибираючи певний варіант, покупець зможе вибирати не між якістю і вартістю продукції, а між конкретними розмірами - модель 25 мм або модель 16 мм.

Ціни на горизонтальні жалюзі Венус

Жалюзі Венус, ціна на які залежить від деяких характеристик, представлені в різній колірній палітрі. Якщо покупець бажає підкреслити оригінальність власного інтер'єру, він зможе обрати конструкції того кольору, який найбільше імпонує заданій стилістиці. Таким чином, вартість залежить від наступних факторів:

 1. колірний відтінок конкретної моделі
 2. площа вироби
 3. ширина ламелі
 4. складність монтажних робіт

Точну ціну потрібно уточнювати у продавця, який розповість про основні нюанси якісної покупки.

В яких ситуаціях жалюзі Венус не варто замовляти?

Незважаючи на те, що жалюзі Венус користуються особливою популярністю серед багатьох споживачів, відзначають кілька ситуацій, коли дану конструкцію не рекомендується замовляти:

 • Коли мова йде про склопакеті, габарити якого досить великі або, навпаки, занадто маленькі. Зустрічаються моделі склопакетів, які вже 25 см і довжиною менше 3-х м.
 • Коли буде потрібно установка на мансардні вікна. Для цих конструкцій передбачені окремі варіанти - спеціальні мансардні жалюзі.
 • Коли віконна конструкція розташована на великій висоті і регулярно піддається експлуатації - постійне відкриття і закриття. Горизонтальні системи буде незручно закривати і замість них рекомендується монтаж вертикальних жалюзі.
 • Коли мова йде про досить широкому склопакеті і тонкому штапик. Це викликає деякі труднощі під час монтажу жалюзі.

Ми пропонуємо: балкони, вікна, засклення квартир

Вивчайте наші пропозиції, розглядайте приклади готових робіт - і ви зможете розібратися, і зрозуміти, на що можна розраховувати!

рулонные шторы открытого типа дешево купить Киев недорого
рулонные шторы открытого типа дешевые купить Киев недорого
шторы рулонные открытого типа купить Киев недорого
открытого типа рулонные шторы купить Киев недорого
рулонные шторы типа открытого купить Киев недорого
рулонные шторы типа открытого и закрытого купить Киев недорого
рулонные шторы открытого типа Белая Церковь
рулонные шторы открытого типа цена Белая Церковь
рулонные шторы открытого и закрытого типа Белая Церковь

Правильний догляд за сучасною системою

Щоб горизонтальні жалюзі (система Венус) прослужили довгий час, за ними потрібен належний догляд. Однак догляд за даною системою досить простий - набагато простіше, ніж за стандартними шторами, які необхідно регулярно прати і прасувати.

Все що потрібно від користувача - час від часу протирати поверхню ламелей вологою ганчіркою. Найкраще використовувати губку або ганчірку з м'якою поверхнею, щоб не залишити сліди подряпин на поверхні матеріалу. За рахунок того, що ламелі «не бояться» вологи і не іржавіють, вологе прибирання може відбуватися з різною періодичністю.

Щоб позбутися від пилу і бруду, що зібралося, ганчірку можна змочувати в попередньо приготованому мильному розчині: вода і звичайна мильне засіб для посуду. Однак варто відмовитися від мильних засобів, у складі яких містяться агресивні і абразивні компоненти. В іншому випадку є ризик пошкодити лакофарбове покриття. Регулярний догляд з дотриманням основних правил дозволяє підтримувати чистоту і зберігати привабливий зовнішній вигляд жалюзі.

Швидке замовлення

Виконуючи замовлення на придбання жалюзі Венус, буде потрібно провести правильну процедуру виміру. Рекомендується скористатися послугами професійного заміряє, які пропонують в компанії. Таким чином, клієнт зможе обрати найбільш підходящий час і день для приїзду зморщок.

Майстер приїжджає за вказаною адресою з заздалегідь підготовленими зразками продукції. Після зроблених замірів він зможе запропонувати клієнту найбільш підходящі варіанти, з яких замовник вибирає вподобану модель. Після цього відбувається точний розрахунок всієї вартість продукції і подальші монтажні роботи.

Замовляйте якісну фурнітуру для Ваших вікон у нас

Ми приділяємо велику увагу якості фурнітури, пропонуючи нашим клієнтам при замовленні вікон якісну продукцію

Ручки

від 100 грн

Замки

від 350 грн

Блокіратори

від 520 грн

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані