Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Доводчики дверей

Дверні доводчики являють собою надзвичайно важливий функціональний елемент дверей. Ще зовсім недавно їх встановлювали тільки в офісах, установах, на підприємствах, в цехах - не по бажанню, а за вимогами нормативів - з пожежної безпеки. Але сьогодні, їх конструкції змінилися, і вони все частіше стали незамінним елементів міжкімнатних і вхідних дверей в квартирах.

Доводчики

Дверні доводчики призначені для плавного закриття дверей, а також для захисту замкових механізмів і конструкції дверей від механічного ушкодження і зносу. Окрім цього, доводчики на дверях сприяють збереженню тепла в кімнатах, і, звичайно, підвищують захисну протипожежну функцію.

Функції доводчиків

Завдяки доводчикам на дверях, вони здатні безшумно закриватися, практично "самостійно", без зусиль людини. До їх появи таку функцію виконували величезні пружини, противаги - це було основною перешкодою для установки таких конструкцій на міжкімнатних дверях. Щоб двері в квартирі щільно закривалися, використали пружини, але безшумності у такий спосіб досягти було неможливо.

Сьогодні сучасні доводчики з успіхом монтують в житлах. А доступна вартість, надійність і проста установка зробили дверні доводчики дуже затребуваним елементом міжкімнатних дверей.

Доводчики виконують і інші важливі функції:
- Регулювання процесу закривання в два етапи (повільне закриття і прискорення при закритті).
- Захист дверей від механічного удару об перешкоду.
- Фіксація дверей у відкритому стані.

Ми виготовили двері для 4 567 клієнтів

Робота з нами - ця безліч вигод для кожного клієнта! Ми однаково високого цінуємо кожного замовника, незалежно від складності проекту!

100%
гарантія

Найнижчі ціни

Економте разом з нами, не переплачуючи за скління балкона посередникам. Ми пропонуємо вироби і монтаж на 15-20 % дешевше, ніж у інших компаній.

950+
клієнтів

Термін служби скління до 70 років

Неймовірний запас міцності наших віконних і дверних конструкцій гарантує їх термін служби - до 70 років

48!
годин

Ваше замовлення буде готове за 2 дні

Ми цінуємо ваш час: подзвоните сьогодні, і вже через 2 дні ви радітимете новим теплим вікнам

648
відгуків

Висока якість

Ми настільки упевнені в якості нашої продукції і своєму професіоналізмі, що даємо гарантію на усі види послуг. Ми відповідально підходимо до якості вікон, надаючи гарантію на усю продукцію і роботи.

Не пропустіть акцію

Спеціальні акційні пропозиції, які не можна пропустити! Отримайте свою знижку прямо зараз!

Принцип роботи дверних доводчиков

Головний робочий інструмент доводчика дверей, це пружина. При відкриванні дверей вона стискається, і стає своєрідним стримуючим механізмом, якщо двері відпустити, пружина поверне їх в закрите положення. Для плавного закриття дверей, без ляскання і клацань, доводчики укомплектовані амортизаторами масляного типу. У доводчиках різної конструкції пружину приводить в дію різний механізм.

Типи доводчиков

Залежно від конструкції доводчиков, принципу їх функціонування і ділянки установки не дверях, їх підрозділяють на типи.

Доводчики верхні

Верхні доводчики - найбільш поширений тип механізму. Його корпус монтують над дверима вгорі, або на верхній частині дверного полотна. Принцип його функціонування - стандартний, це важільний механізм, передавальний навантаження на пружину.

Верхні дверні доводчики виготовляють:

З приводами зубчастого типу. Важіль передає зусилля на шестерню, а вона приводить в рух зубчастий штифт і пружину, або зубчастий поршень.

Із стержнем ковзаючого характеру. Конструкція складається з центрального кулачкового валу, передавального зусилля на пружину, а також що відкриває і гальмує поршнів.

Доводчики підлогові

Доводчики підлогової конструкції приховані, не видні, що дає можливість їх встановлювати на дверях, дизайн яких грає велику роль в інтер'єрах приміщень. Їх конструкція не включає важелі, що приводять в рух вісь доводчика, двері закріплені прямо на ній. За рахунок цього, такий доводчик здатний плавно закривати двері великої маси (понад 300 кг).

Доводчики приховані

Приховані доводчики для дверей схожі на підлогові механізми, і конструктивно підрозділені на:

- Пристрої з ковзаючим стержнем.
- Доводчики типу петливши. Основний механізм доводчика прихований в корпусі.

Класифікація

Усі дверні конструкції розрізняються за основними показниками - вага полотна (маса) і розміри. Виходячи з цих параметрів, усі доводчики і підрозділені на класи - за показниками максимальної маси і шириною полотна.

Ваші нові вікна під ключ

Додатково у нас можна замовити комплекс послуг з установки

Підвіконня

Підвіконня

від 68 грн/м.п

Ламінація

Ламінація

від 2706 грн/м.п

Відкоси

Укоси

від 370 грн/м.п

Відлив

Відлив

від 45 грн/м.п

Шпроси

Шпроси

від 260 грн/м.п

Розрахуйте вартість вікон за 4 кліка

Ми передзвонимо Вам сьогодні через 15 хв і обговоримо всі деталі вашого прорахунку

Відео відгуки наших клієнтів

Алевтина, директор гімназії №34 «Либідь»

«У школі ми висуваємо високі вимоги до всього, що стосується самої будівлі, все-таки від надійності конструкція залежить здоров'я наших дітей. Коли вибирали виконавця для заміни вікон, ми переглянули безліч варіантів. Зрештою керівництво школи віддало перевагу компанії «Лінія вікон» за високу якість продукції, швидку роботу і відповідальний підхід до наших побажань при порівняно невеликому бюджеті ».

Дивитися відгук

Анна, киянка

«Я довго не могла зважитися на заміну вікон балкона, але після холодної зими вирішила, що треба все-таки щось робити. Уже на етапі виклику кошторисника у мене склалося дуже гарне враження про компанію. Майстер приїхав через годину після заявки, відповів на всі питання і допоміг підібрати оптимальний варіант вікон. Взагалі завмер відбувався в комфортній, навіть теплій атмосфері. Профіль готували трохи більше тижня, а установка зайняла всього один день. Зізнатися, я навіть не очікувала, що все настільки добре і легко складеться ».

Дивитися відгук

Всі відгуки

нові вікна без переплат
оплата частинами під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані